Marek Chudzik

Poznaj mnie

Ukończyłem Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Przeszedłem własną psychoterapię oraz proces coachingu. Sukcesywnie poszerzam umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w wybranych kursach i szkoleniach. Podlegam procesowi superwizji u Matyldy Marczak.

Pracuję systemem Co-Active Coaching, uzupełnianym modelem GROW, zachowując standardy Izby Coachingu i International Coach Federation. Stosuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT) oraz podejścia psychodynamicznego.

Ikonka zegarka 350


godzin przeprowadzonych sesji

Logo In.Tu

Misja zaklęta w logo

"IN" intuicja - mam intuicję i nie zawaham się jej użyć dla Ciebie
"." punkt - to moje w punkt trafione pytania i celne interwencje, dzięki którym ruszysz dalej
"TU" tu i teraz - zmiana zaczyna się tu i teraz, życie toczy się tu i teraz, tu i teraz to obecność prawdziwa, zintegrowana, świadoma, szczera, by żyło Ci się lepiej, szczęśliwiej

Moje życie zawodowe to kilkanaście lat fascynującej pracy z ludźmi, wśród ludzi i dla ludzi. To czas budowania z nimi relacji jako klientami, czy współpracownikami w segmentach takich jak hotelarstwo, gastronomia, sprzedaż.

Praca w usługach jest dla mnie zajęciem, z którego czerpię praktyczną wiedzę o relacjach zawodowych. To doświadczenie współpracy z klientami czy gośćmi o rożnych osobowościach, potrzebach i przekonaniach. To doświadczenie kształtujące umiejętności na wielu obszarach. W życiu osobistym doświadczyłem równie wiele: sprawy akceptacji i konfliktu, komunikacji i jej braku, związków i samotności. Pojęcie relacji spaja te wszystkie części składowe życia prywatnego i pracy zawodowej, dlatego pomaganie ludziom we wzmacnianiu umiejętności budowania dobrych relacji stało się moją misją i pasją.

Coaching

Opinie klientów

Moje certyfikaty
i dyplomy

przewijaj